top of page

MARKETING & KONZULTACE

V oblasti marketingové a prodejní strategie se pohybuji bezmála 20 let. 
Každý projekt je jedinečný a specifický, proto se zaměřuji vždy na majitele a jejich záměr, cíle, jejich osobní i obchodní naladění. Marketingová a prodejní strategie má své základní pilíře, ale vždy se s klienty vydáváme je jejich originální cestu. 

S čím
vám mohu 
poradit?

01

Značka / Identita

Začínáte a hledáte svou tvář a identitu? Takovou, která přesně vystihne vaši osobnost i váš podnikatelský záměr a produkt?

Máte originální osobní příběh?

Pojďme spolu vytvořit váš "LoveBrand" a rozvíjet ho.

03

Web / Tvorba nebo Audit

Webová stránka je důležitou součástí každého podnikání. Společně navrhneme a vytvoříme přehlednou prezentaci vašeho portfolia služeb, nebo e-shop. Pokud máte starší web, zrevidujeme jeho slabiny, navrhneme uživatelsky přátelské a prodejně efektivní změny, a nový design.

05

Public Relation / Média

Média jsou v některých odvětvích podnikání nedílnou součástí marketingového mixu. Konkrétně se podíváme na váš podnik, a zhodnotíme, zda a kam nabídnout tiskovou zprávu, případně nastavit mediální spolupráci.

02

Strategie / Aktivační plán

Ať už s podnikáním začínáte, nebo máte zajetý podnik, který má např. potíže, vždy je dobré začít auditem vašeho podnikání, monitoringem konkurence a nastavením správné strategie a přesných kroků na další měsíce. Plán na míru, se kterým budete vědět kudy se vydat a jak.

04

Sociální sítě

Kdo se bez dnes obejde? V době chytrých telefonů je na sociálních sítích většina vašich zákazníků, a věřte, že na nich tráví významné množství času. Pojďme jejich prostřednictvím dodat sítím užitečnost, hodnotu, radost a více pozitivního obsahu. Pojďme udělat tento virtuální svět společně trochu zajímavější!

06

Grafika / Texty / Copy

Grafická stránka prezentace je důležitá a vychází ze základní identity vaší značky. Definuje vás a reprezentuje vás. Podpoří vás při zaujetí vašich zákazníků, díky ní vás budou již rozeznávat a lépe si vás pamatovat. Stejně díky nastavení tónu komunikace, užitečným či vzdělávacím článkům.

Spolupracuji se specialisty v oborech

Kolegové z marketingu, PPC specialisté, web designéři, web kodéři, copywriteři, PR specialisté, fotografové, grafičtí designéři, a další...

bottom of page